Администратор/ка Рецепция Апарт Комплекс

Апарт Комплекс "SozopoliStyleClub" , първа линия, до к-г "Златна Рибка", търси да назначи администратор/ка за сезон 2022г. Назначаване веднага!
Изисквания:
- завършено средно образование;
- опит в сферата на туризма, на рецепция или в хотел е предимство
- владеене на английски език
- владеене на руски език ще се счита за голямо предимство
- добра компютърна грамотност и готовност за обучение на хотелски софтуер
- умения за работа в екип
Отговорности:
- посрещане, регистриране, наплащане, настаняване и изпращане на гостите
- приемане на телефонни обаждания и осигуряване информация за клиентите
- не изготвя резервации!
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор
- твърда заплата
- конкурентно и сигурно заплащане
- безплатно настаняване или заплащане на транспортни разходи
- коректен и лоялен работодател
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и снимка.Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм