Администратор спортна дейност

Аквазард Плевен - предлага обучение и тренировки за деца, начинаещи, възрастни и напреднали. Ние предлагаме възможност за спортуване независимо от сезона – плувната база е покрита, постоянна температура на водата 28 градуса, страхотна атмосфера и професионалисти, които да се грижат за вашата безопасност и обучение.Освен, че плуването е подходящо за всяка възраст, то ангажира всички мускули без да ги натоварва агресивно и да причинява болки, разтоварва психиката и намалява стреса. Децата и възрастните, които плуват се радват на по-добро здраве и се чувстват по релаксирани, в сравнение с хора, водещи заседнал начин на живот.

Плувен комплекс Аквазард, желае да назначи отговорни, позитивни и енергични хора за позицията администратор.
Основни задължения:
- Посреща, обработва данни, регистрира и изпраща нашите клубни членове.
- Изпълнява текущите задачи на рецепция, осигурявайки качествено обслужване на гостите в съответствие с утвърдените стандарти.
- Предоставя компетентна информация на клиентите за предлаганите в обекта основни и допълнителни услуги.
- Обработва плащания, отговаря за касовата наличност и отчетността на рецепция.
Нашите изисквания:
- Ентусиазирани и мотивирани личности с позитивен начин на мислене;
- Отлични комуникативни умения, осигуряващи качествено и професионално обслужване;
- Умения за работа в екип, способност за създаване и поддържане на добри служебни взаимоотношения;
- Компютърна грамотност и основни умения за работа с офис-техника;
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство.
Ние предлагаме:
- Фирмено обучение;
- Униформено облекло;
- Работа в динамична среда с утвърдени стандарти.
Оценяваме високо интереса към нашата компания и гарантираме, че всяка кандидатура ще бъде разгледана, но контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Във връзка с кампания за подбор на служител за обявената позиция, данните от Вашата автобиография, както и Ваши контакти, ще бъдат събрани и записани от „ Аквазард“ EООД. Част от информацията, която предоставяте доброволно, е лична информация и попада в обхвата на режима за специална защита съгласно Закона за защита на личните данни. Ние Ви информираме и вие се съгласявате, че предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработени за целите на процеса на настоящия подбор.
Можете да се запознаете с политиката за защита на личните данни на сайта на фирмата.

June 10th, 2022

Плевен

Търговия и Продажби