АДМИНИСТРАТОР РЕЦЕПЦИЯ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Изпълнява цялостната дейност на рецепция по посрещане, настаняване, даване на информация, изпращане на гостите на хотела;
- Водене на сметки на клиентите за предоставени основни и допълнителни услуги;
- Предоставяне на информация и приемане на заявки за допълнителни услуги;
- Оказване на пълно съдействие на гостите за разрешаване на възникнали противоречия;
- Отговаря за координацията при посрещане, настаняване и изпращане на гости;
- Изпълнява други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Подходящо образование;
- Опит на подобна позиция – приема се за предимство;
- Отговорност и отлични организационни способности;
- Отлични комуникационни способности и умения за работа в екип;
- Отлично разбиране и мотивация за прилагане на висок стандарт на обслужване;
- Владеене на английски и руски език / писмено и говоримо /
- Добра компютърна грамотност;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа в престижна компания;
- Сезонен ангажимент;
- Работа в мотивиран и амбициозен екип;
- Отлични условия на работа;
- Мотивиращо заплащане, в зависимост от Вашата квалификация и опит, СО, договор.
- Транспортни разходи или настаняване
Ако проявявате интерес към обявената позиция или към позиция „Администратор“
изпратете ни Ваша автобиография и актуална снимка.
Препоръки от предишен работодател ще се считат за предимство.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване на онлайн интервю.
С подаването на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора,
доколкото и докато е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм