АДМИНИСТРАТОР - РЕЦЕПЦИОНИСТ / КА

Свети Георги е комплекс намиращ се на брега на северното черноморие, между градовете Каварна и Балчик. Екипът ни има двадесет годишен опит в управлението на комплекса.
Във връзка с предстоящия туристически сезон 2022, търсим да назначим:
АДМИНИСТРАТОР - РЕЦЕПЦИОНИСТ/РЕЦЕПЦИОНИСТКА
Основни отговорности за позицията:
- Посреща и настанява гостите на комплекса.
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Обслужва и обгрижва качествено гостите по време на целия им престой.
- Предоставя пълна информация във връзка с предлаганите услуги и пребиваването на гостите в комплекса.
- Приема оплаквания и ги свежда до знанието на ръководителя на отдела.
- Познава и прилага фирменита стандарти за обслужване в комплекса.
Нашите изисквания към кандидатите:
- езикова квалификация: добро владеене на английски или румънски език
- компютърна грамотност / използват се резервационни сайтове и се води комуникация с клиентите резервирали услуги.
- комуникативност, позитивизъм, отзивчивост;
- - лоялност към работодателя.
Ние осигуряваме:
- Атрактивно и мотивиращо заплащане;
- Коректни трудови отношения;
- Обучение, съгласно изискванията и стандартите на комплекс Свети Георги;
- Отлични условия на труд;
- Социални придобивки;
- Осигурена безплатна квартира за служителите, които не са от Каварна;
- Осигурен транспорт - от гр.Каварна;
- Храна и напитки по време на работа.
Ако позицията представлява интерес, можете да кандидатствате чрез изпращане на актуална автобиография със снимка.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.

June 10th, 2022

Каварна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм