Администратор офис

Няма описание

Ив енд Ко - Транс - ООД набира кандидат за позиция "Администратор офис”
Фирмата е партньор на най - бързо развиващата се компания в бранша на куриерските услуги "Еконт Експрес ЕООД"
Месторабота:
- България
Работно време:
- Съобразено с нормативната уредба на Република България
Изисквания към кандидата:
- Завършено минимум средно образование
Шофьорска книжка:
- Кат ''B''
Кандидатът следва да бъде мотивиран и организиран.
Описание на задълженията:
- Разнос на пратки
- Стриктно спазване на зададените графици
Ние предлагаме:
- Добро заплащане с възможност за допълнителни бонуси при показване на добри резултати.
Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да получите повече информация, моля да изпратите актуална Автобиография придружена със снимка, чрез web сайта на Jobs.bg
Ще осъществим връзка за интервю, само с одобрените кандидати.
За допълнителни въпроси тел. 0988913766,

June 10th, 2022

Враца

Административни, Офис и Бизнес дейности