Администратор офис 8 часов работен ден

Няма описание

Във връзка с увеличаване обема на работата ни, търговско представителство на Еконт Експрес ООД търси отговорни хора.
Офисът ни се казва София Римска стена и се намира на адрес : кв. Лозенец, ул. „арх. Йордан Миланов“ №4. Намира се на 10 мин. от Метростанция „Стадион „Васил Левски“.
Желаем да намерим служители с които да се развиваме заедно и дългогодишно.
Задължения:
- приема и предава пратки от и към клиенти, извършва плащания свързани с предлаганите услуги, издава необходимите за това документи
- спазва изцяло вътрешните правила за работа
- опакова и разпределя пратките
Работното време е :
Делнични дни:
две работни смени
08:00 -16:00ч.
11:00 - 19:00 ч.
Събота: от 08:00 до 15:00 ч. /две работни съботи в месеца/
Основни изисквания:
- завършено средно или висше образование;
- отлични комуникативни способности и умение за работа в екип;
- добра компютърна грамотност;
- има стремеж и желание за получаване на нови знания
- носи финансова и материална отговорност
Ние предлагаме:
- гарантирани, ясните и точни правила за работа;
- начално обучение /1 месец/ в този период заплата е 1000лв.
- стартово възнаграждение 1300лв.
- динамична работа в задружен екип
- предоговаряне и увеличаване на възнаграждението след третия работен месец.
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери