Администратор офис

Фирма Рос М 31 ЕООД - франчайз партньор на една от водещите в страната куриерски фирми - Еконт Експрес ЕООД, търси да назначи служител на длъжност администратор офис, за обект намиращ се в Свети Влас
Основни задължения за длъжността:
- оформя товарителниците за пратките в специализиран софтуер, отчита и отговаря за заприходените му парични средства;
- приема, предава и обработва пратки от/към клиенти в офис;
- участва в товаро-разтоварни дейности и последваща обработка на пратките /сутрин,обед и вечер/;
- транспортира пратки от/до разпределителен център със служебен бус;
- при необходимост изпълнява и други задачи, поставени от ръководството.
- ангажираност и отговорност за правилното и безопасно транспортиране на пратките
- отговаря на запитвания и консултира клиентите при избора на предлаганите от фирмата услуги;
- следва точни и ясни правила;
Изисквания към кандидата:
- активен шофьор - кат. В
- компютърна грамотност, работа с word и excel и др.;
- организиран и изпълнителен;
- способен да поема и носи отговорност;
- съобразителен, лоялен, мотивиран, с умение за работа в екип;
- умение за работа с клиенти;
- средно или висше образование;
Ние предлагаме:
- обучение за придобиване на степен на професионална квалификация;
- постоянен трудов договор, съгласно изискванията на българското законодателство;
- фирмено облекло;
- постоянна работа на пълен работен ден;
- минимална работна заплата + индивидуална премия. Премията се изчислява в резултат от обработения брой пратки и качеството на работа.
Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография;
За повече информация тел. 0883453765

June 10th, 2022

Свети Влас

Шофьори, Куриери