АДМИНИСТРАТОР

"АР НУВО" ООД, собственик на нов бутиков хотел в морската градина в гр. Бургас, търси да назначи администратор/ка за целогодишна заетост.
Вашите задачи и отговорности:
* посрещане, настаняване и изпращане на гостите на хотела;
* регистриране на гостите и обработване на документите по настаняването им;
* приемане на резервации и тяхното въвеждане в хотелската система;
* проява на внимание и максимална загриженост към гостите на хотела, чрез учтиво и прецизно обслужване;
* организира входящата и изходящата кореспонденция по ел. поща с потенциални клиенти;
* отговаря текущо за конкретни нужди на гостите на хотела, според изявената необходимост;
* обработва плащания, отговаря за касовата наличност и отчетност на рецепция.
Изисквания към кандидата:
* стаж на подобна длъжност;
* образование в сферата на туризма;
* владеене на руски и английски език - писмено и говоримо;
* владеене на друг език - предимство;
* добра компютърна грамотност;
* умение за работа с хотелска програма "Clock";
* умение за работа в екип;
* дисциплинирана, отговорна и лоялна личност;
* умение за работа с клиенти;
* позитивна личност с приветливо отношение и отзивчивост към всеки клиент;
Ние предлагаме:
* постоянна работа;
* позиция в стабилна и постоянно развиваща се компания;
* добро възнаграждение;
* работа на смени;
* фирмено обучение.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография и снимка.
Всички кандидати ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм