СМТЛ АРТДЕНТ-МАРТИН ЙОРДАНОВ ЕООД logo

Администратор

АРТДЕНТ е зъботехническа лаборатория, създадена  през 2005г. в гр.София, България. На база своя  дългогодишен опит, можем да предложим пълната гама продукти в сферата на Зъботехниката, на конкурентни цени. За нас няма невъзможни неща, можем да изработим всички видове корони и мостове, от циркониев оксид, металокеремика или прескерамика, подвижни тотални и частични еластични /меки/ протези, конструкции върху импланти, ортодонтски апарати.

СМТЛ АРТДЕНТ ЕООД е динамично развиваща се Зъботхническа лаборатория с дългогодишен опит.
Предлагаме пълна гама продукти в сферата на Зъботехниката. Можем да изработим всички видове корони и мостове : от цирконий, металокеремика или прескерамика, конструкции върху импланти, всички видове тотални и частични протези, ортодонтски апарати. Имаме и собствена марка алайнери с които имаме над 1000 реализирани случая. Работим успешно както с големи клиники в България и Европа, така и с по-малки стоматологични практики.
Във връзка с разрастване на дейността и увеличаване обема на работа търсим да назначим „Офис администратор“.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено Висше образование;
• Добро владеене на английски език, писмено и говоримо;
• Компютърна грамотност (Microsoft Office, Internet базирани приложения);
• Добро владеене на MS Exel;
• Професионален опит на подобна позиция;
• Отговорност и умение за спазване на поставени срокове;
• Лоялност, организираност и инициативност;
• Креативно мислене и добри организационни умения;
• Желание за развитие, способност за адаптиране към различни ситуации;
ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Администриране на входящи поръчки, насочване и пренасочването им за обработка към съответните зъботехници, изписване на готовите заяки;
• Комуникация със стоматолози при нужда от изясняване на липсваща информация по поръчките;
• Административно подпомагане на работата на всички служители и дейностите в лабораторията;
• Подготвяне на куриерски пратки през платформите а на e-econt и Speedy и пакетиране;
• Подръжка на социални мрежи;
КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Дългосрочна заетост, на постоянен трудов договор;
• Трудово възнаграждение, обвързано с личните резултати;
• Работа в млад, креативен и амбициозен екип;
• Отлични условия на труд;
• Удобна локация;
Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате нужната квалификация и опит, моля изпратете CV с актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности