АПИДП ИНДИВИДУАЛНА ПРАКТИКА - СТИЛ ДЕНТ КЛИНИК ЕООД logo
Във връзка с увеличаване обема на работа в Style Dent Clinic, търсим още един съучастник в създаването на красиви усмивки - може би Вие ще сте нашият нов административен секретар.
Търсим усмихнат и позитивен човек за организиране и подпомагане на работата в дентална практика с двама зъболекари за работа на непълно работно време.
Изисквания към кандидатата:
• Имаш висше образование
• Притежаваш добри комуникационни и организационни умения
• Притежаваш аналитично мислене и внимание към детайлите
• Предишен опит на тази позиция ще се счита за предимство
• Отличен писмен и говорим български и английски език.
• Водене на официална кореспонденция и документация..
• Отлична работа с компютър и офис техника- скенер, принтер, касов апарат, ПОС терминал, фотоапарат, дентален скенер.
• Готовност за работа в динамична среда.
Основни задължения към кандидата:
• Записване на часове
• Поддържане на база данни
• Комуникация, посрещане, изпращане на пациенти
• Подреждане на инструменти и материали
• Организация на графици на лекарите по дентална медицина в Go Dento, включително организацията на работата със зъботехнически лаборатории.
• Изготвяне, подреждане и водене на документация.
• Работа с професионален фотоапарат- снимки, сортиране, водене на досиета на пациенти.
• Организиране и поддържане хигиената в клиниката;
• Стерилизиране и дезинфекциране на инструменти и оборудване (при необходимост)
• Помощ на лекаря по дентална медицина при извършване на процедури (при необходимост).
Ние ти предлагаме:
• Добро финансово възнаграждение
• Фирмено обучение
• Фирмено облекло
• Постоянна работа в модерна дентална клиника
Кандидатури без автобиография и актуална снимка на кандидата няма да бъдат разглеждани!

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности