АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК

Ние от Open Mind Management Ltd. сме експерти в управление и оптимизиране потенциала на човешките ресурси във фирмата. Нашата цел са реални и измерими резултати за клиента.Нашата дейност обхваща следните направления:Селекция, подбор на отговорни и мотивирани служители Вътрешен анализ и оптимизиране на човешките ресурси в структурата на фирмата Фирмени курсове и индивидуални обучения за повишаване на ефективността във фирмата Нашата мисия е да помагаме на българските фирми да постигат висока ефективност и бизнес растеж.

Ако имате известен опит в административната и счетоводна дейност, ние Ви предлагаме възможност за професионална реализция във водеща българска компания.
Наш клиент, Инвестиционно дружество, специализирано в сделки с недвижими имоти и ценни книжа, търси да назначи АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК за офиса си в град Варна.
ДРУЖЕСТВОТО ПРЕДОСТАВЯ:
• Условия да развиете напълно своя личен и професионален потенциал в стабилно разрастваща се организация;
• Дългосрочен ангажимент на постоянен трудов договор;
• Добро месечно възнаграждение с материално стимулиране, обвързано с резултатите в работата;
• Работа в спокойна среда с малък сплотен екип от професионалисти;
• Възможности за индивидуално определено гъвкаво работно време;
• Въвеждащо обучение в работата;
• Фирмен телефон
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ на АДМИНИСТРАТИВНИЯ СЪТРУДНИК:
• Да съставя и обработва първични счетоводни и платежни документи;
• Да проследява плащанията от клиенти/наематели и към доставчици;
• Да сканира документи и да въвежда фактури в софтуера на Дружеството;
• Да води архива на Дружеството;
• Да въвежда информация в база данни за договори с недвижими имоти и наематели;
• Да работи с касов апарат и приключване на отчети;
• Да следи заетостта на обектите с наематели и предоставя справки на ръководството;
• Да изготвя договори, допълнителни споразумения, анекси;
• Да следи падежните дати по договорите и плащанията на наемателите;
• Да начислява и проследява изплащането на комисионните на брокерите;
• Да следи застраховки и да завежда щети;
• Да изготвя молби, заявления и други документи, свързани с издаването на официални документи от държавни и други институции;
• Да изготвя текущи и периодични отчети за ръководството на Дружеството;
• Да води ефективна комуникация с останалите отдели и ръководството на Дружеството
Кандидатите трябва да отговарят на следните ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование, висше образование се смята за предимство;
• Предишен опит в сделки с недвижими имоти и наемни отношения не е задължителен, но би бил предимство;
• Високи организационни умения, прецизност и добри комуникационни способности;
• Компютърна грамотност с офис пакет, познаване на работата с офис техника;
• Владеенето на английски и/или испански език ще се счита за предимство на кандидатите
Кандидатстването по тази обява става с подробно CV на български език. Наш представител ще се свърже по телефона с кандидатите, които са одобрени за предварителна информационна среща.
Удостоверение за посредническа дейност при наемане на работа номер 2175/16.12.2016, Министерство на труда и социалната политика.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби