Административен сътрудник

ОТС е Акредитиран орган за сертифициране на системи за управление по международни стандарти /ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001, ISO 50001/ и оценка на съответствието на продукти.Гордеем се с активна история, в която сме подпомогнали множество организации от всички сектори на България и повече от 15 годишен опит с над 1000 сертифицирани системи за управление.

За компанията:
ОТС е Акредитиран орган за сертифициране на системи за управление по международни стандарти (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 39001, ISO 27001) и Нотифициран орган за оценка на съответствието на строителни продукти и радиосъоръжения.
ОТС търси да назначи на трудов договор Административен сътрудник за своя офис в гр. София
1. Задължения и отговорности:
- Подготовка на документи за кандидатстване към държавни институции за разширяване на обхвата на дейността по отделните стандарти / Директиви на ЕС;
- Осъществява връзки и поддържа кореспонденция между ОТС, български и чуждестранни партньори;
- Осъществява връзки и поддържа кореспонденцията между ОТС, оценителите и експертите;
- Съхранява и предоставя комплект документи на оценителите при подготовката им за провеждане на оценки;
- Съхранява постъпилите планове, доклади и други придружаващи документи на оценителите и ги изпраща на Заявителите;
- Преглед на ел. поща, работа с документация - преводи, подреждане и архивиране, изготвя писма и кореспонденция;
- Провеждане на срещи със заявители, вкл. онлайн на английски език.
2. Изисквания:
- Висше образование;
- Владеене на английски език – много добро работно ниво, писмено и говоримо;
- Компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word);
- Сертификат/и за вътрешен одитор по ISO 9001 и/или ISO 14001 и/или ISO 45001 и ISO 19011 ще се счита за предимство;
- Способност за ефективно организиране на работата;
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- На работното място не се пуши.
3. Нашите задължения и предложения към вас:
- Трудов договор, осигуровки и дългосрочна заетост;
- Пълен работен ден – от понеделник до петък;
- Работно време (8.45 - 17.30)
4. Допълнителна информация:
Офисът на фирматa е в гр. София, ул. "Христо Белчев"
Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните ви данни за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности