Административен сътрудник

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността си, фирма "ЕВРОХИМ ГРУП" ООД търси да назначи отговорен и мотивиран служител на длъжност Административен сътрудник
Основни задължения:
Изготвяне на различни счетоводни и финансови документи, свързани с дейността на дружеството;
Съставя и набира различни документи - оферти, договори , допълнителни споразумения, анекси и др.;
Изготвяне на справки, доклади, отчети, декларации, уведомления, писма свързани с отчетността на клиентите;
Прави периодичен анализ на вземанията и задълженията на дружеството;
Обработка на присъствена форма на персонала в едно с назначения, отработени дни, отпуски, болнични листове, допълнителни споразумения и обезщетения; поддържане на трудовите досиета на персонала;
Изпълнява и други конкретни задачи, свързани с административната дейност на дружеството.
Основни изисквания:
Висше икономическо образование – „Финанси”, „Счетоводство и контрол”
Минимум 2 годишен опит на същата или подобна позиция;
Работа с офис пакет (Word, Excel)- отлично владеене;
Добро познаване на данъчното и счетоводно законодателство и счетоводните стандарти;
Владеене на английски език (ще се счита за предимство);
Добри комуникационни умения;
Високо ниво на лична организираност; бързина, гъвкавост и адаптивност;
Спазване изискванията за лоялност и конфиденциалност към работодателя и клиентите на компанията.
Ние предлагаме:
Комфортна вътрешно-фирмена среда и въвеждащо обучение;
Отлични условия на труд и възможност за професионално развитие;
Отлично трудово възнаграждение.
В случай, че желаете да кандидатствате по нашата обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография с приложена актуална снимка, както и подробно описание на изпълнявани до момента ангажименти.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Габрово

Административни, Офис и Бизнес дейности