Административен сътрудник

Фирма „ТРАФИК СОТ“ ООД, една от водещите компании в охранителния сектор, търси да назначи за своя екип служител на позицията "Административен сътрудник".
Основни задължения на кандидата:
• Изготвя оферти, договори и анекси към тях;
• Съставя периодични справки, доклади, отчети, декларации и уведомления;
• Води ежедневна комуникация с възложители и ведомствени институции, във връзка с безпроблемното изпълнение на задълженията по договорите, посредством телефонни разговори и официални писма;
• Следи финансовата и техническа документация на административния отдел на дружеството.
• Изпълнява други свързани с дейността задачи, възложени от прекия ръководител.
Основни изисквания:
• Висше образование подходящо за длъжността;
• Много добра компютърна грамотност – Microsoft Office, особено Excel и Word;
• Отлично владеене на български език ;
• Добро владеене на английски език ;
• Опит в подготовка на предложения при участие в процедури по ЗОП ще се счита за основно предимсто;
• Отлични комуникационни умения;
• Стремеж към качествено представяне, внимание към детайли;
• Умения за планиране и приоритизиране на задачи;
• Висока степен на отговорност, прецизност и дискретност;
• Умения за работа в екип;
• Способност за работа под стрес и при кратки крайни срокове;
Ние Ви предлагаме:
• Възможност за изява и развитие в престижна българска компания;
• Предизвикателна и динамична среда;
• Работа в млад екип от доказани професионалисти;
• Отлично възнаграждение;
Квалифицираните и заинтересовани кандидати, които отговарят на горепосочените изисквания, могат да кандидатстват, като изпратят актуална автобиография със снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности