ЗАВАРЧИК

Отговорности свързани с позицията:
Самостоятелно четене на технически чертеж
Позициониране на детайлите и подготовката им за заваряване;
Извършване на окончателни заваръчни шевове;
Проверяване на изискванията относно сглобката на детайлите;
Подреждане на готовите детайли за заваряване;
Контрол на качеството на крайния продукт;
Изисквания за позицията:
Свидетелство за правоспособност по заваряване
а) на ъглови шевове;
б) на листов материал;
Завършено подходящо образование или курс;
Умение за работа в екип;
Внимание, прецизност и ориентация към високо качество на работа;
Отговорна и позитивна личност с умения за лична организираност и подреденост на работното място;
Познания по процеса на заваряване, означенията по чертежите и видовете заваръчни шевове.
Ние ви предлагаме:
Осем часов работен ден .
Пет дневна работна седмица;
Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
В случай, че обявата представлява интерес, моля изпратете CV чрез формата за кандидатстване.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Хасково

Ремонтни и Монтажни дейности