ЗАВАРЧИК

Фирма МИЛКО ЕООД е с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на производството и търговията на CNC металообработващи машини. През 2016 година компанията бе сред петте български компании, включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса. Компанията е с амбицията да се нареди сред най-добрите високотехнологични компании в бранша си с най-модерна производствена и обучителна база за своите клиенти и служители.

Във връзка с предстоящите проекти на компанията, както и с увеличаване на производствените мощности, търсим организирани и изпълнителни кадри, които да се присъединят към екипа ни на позицията:
ЗАВАРЧИК
Какви ще бъдат Вашите основни отговорности:
• Извършва ръчно електродъгово и газокислородно заваряване и рязане;
• Участва в съставянето на технологична последователност за заваряване
• на всички видове заваръчни съединения с различно сложна форма и конструкция;
• Заварява елементи и детайли на съоръжения, работещи при високи динамични натоварвания, налягане и температури;
• Поддържа в изправно състояние и на необходимо техническо равнище машините, апаратите и съоръженията, с които работи в съответствие с технологичните изисквания;
• Участва в изработването на резервни части и детайли за ремонт на съоръжения;
• Отстранява деформация и след заваряването;
• Умения за работа със заваръчни машини и да разчита работна карта;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
• Отговаря за правилното и качествено изпълнение на възложената му работа по заваряване;
• Носи отговорност за причинени вреди поради неправилно заваряване на металите;
• Нови отговорност за поверената му техника, заваръчните апарати и др.;
• Носи отговорност за срочното изпълнение на възложените задачи;
• Спазва правилника за вътрешния трудов ред на работодателя
Трябва да познава :
а) нормативните актове, свързани с охраната на труда и противопожарната
защита при извършване на заваръчни работи;
б) реда и изискванията за извършване на заваряване и рязане;
в) нормативните изисквания за методите и видовете електроди за ръчно
електрозаваряване и за използване на съоръженията за газокислородно заваряване
Какви са нашите изисквания за успешен кандидат:
• Дисциплина
• Коректност
• Изпълнителност
• Отговорност
На какво можете да разчитате?
• Възможност за работа в успешна и перспективна компания на Българския и световен пазар;
• Възможност за повишаване на квалификацията посредством обучения, специализации и работа с опитни професионалисти.
• Възможности за личен принос и творчески почерк.
• Среда с изявени етични ценности и свобода за изява на личния потенциал.
• Справедливо финансово и нефинансово стимулиране на база личен принос.
• За кандидати от други населени места - индивидуални предложения, свързани с квартира и транспортните разходи.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Асеновград

Административни, Офис и Бизнес дейности