Заварчик, високолегирани стомани и специални сплави

Ние сме водеща международна мулти-метална компания и в нашите заводи се рециклира най-много мед в света. Ние преработваме комплексни концентрати, метален скрап и металосъдържащи материали и правим от тях метали с най-висока чистота. Тези метали стоят в основата на ключови световни тенденции като дигитализацията, използването на възобновяеми енергийни източници, електрическите автомобили и урбанизацията. В Аурубис работят около 7400 служители, в заводите ни в Европа и САЩ. Присъединете се към нашия екип и подкрепете напредъка заедно с нас!Българският медодобивен завод на групата Аурубис се намира в региона на Средногорието. Днес в него са ангажирани над 900 служители. Аурубис България е втората по големина компания в страната по размер на генерираните приходи. Инвестициите в модернизиране на производството, здравословните и безопасни условия на труд и опазване на околната среда за последните 20 години надхвърлят 600 млн. евро. За повече информация, посетете: http://bulgaria.aurubis.com/

Отговорности:
» Извършват дейности по превантивна поддръжка, планови и аварийни ремонти на механооборудването на територията на металургично производство;
» Осъществяват заваряване на изделия със сложна форма от въглеродни и легирани стомани;
» Заваряват голямогабаритни детайли и изделия със сложна конфигурация, както и съдове и инсталации, работещи под налягане;
» Наваряват валове, оси и корпусни детайли;
» Разчита техническа и технологична документация.
» Изработват резервни части и заготовки по документация и образци.
Изисквания:
» Завършено средно образование с професионална квалификация „Заварчик“, „Машинен монтьор“ или сходна;
» Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
» Правоспособност за заваряване на тръби (процес 111 и/или 141);
» Наличието на TÜV сертификат по заваряване ще се счита за предимство;
» Умения за бърза ориентация при аварийни ситуации, както и за работа в екип;
» Умения за анализиране на повреди и предлагане на решения за отстраняването им;
» Позицията предполага кандидатите да са местни или склонни да се релокират.
Ние Ви предлагаме:
» Перспективна и отговорна работа в една от най-големите компании в страната, част от международна група - лидер в своята сфера на дейност;
» Високи работни стандарти, атрактивно възнаграждение и социални придобивки;
» Възможности за личностно и професионално развитие.
Ако нашето предложение Ви интересува:
Моля, подайте своята кандидатура като приложите автобиография, диплома за завършено образование и квалификационни документи, не по-късно от 26.07.2022г.

June 10th, 2022

Пирдоп

Производство