Зареждач на материали и полуфабрикати

Булде ООД е фирма, създадена през 2017 г. в град Пловдив, България, като българо-немско партньорство за производство и монтаж на компоненти и групи за индустрията. Нашите клиенти са предимно международни индустриални концерни в държавите: Германия, Чехия, Дания и Франция. Базирано на дългогодишния професионален опит и знания на ръководството, Булде ООД отговаря на разнообразните и високи изисквания на нашите клиенти за лийн процеси в индустрията. Чрез използване на модерни методи за измерване и статистически контрол на процесите се осигурява едно стабилно високо качество на производствените процеси, а модерната логистична база на фирмата спомага за доставянето на „quality on time”. Солидна основа за подсигуряване на стандартизацията на процесите е сертификацията на фирмата по ISO 9001 „Управление на качеството“, както и постоянното развитие на персонала. Основната експертиза на дружеството е в производството, монтажа и окачествяването на различни части за индустрията – от стомана, алуминий, пластмаса, еластомер и други.

София

"БУЛДЕ" ООД търси да назначи служител на позиция Зареждач, материали и полуфабрикати. Естеството на работата предполага сръчност, наблюдателност и готовност за следване на вътрешнофирмени правила.
Изисквания:
• Самодисциплина и организираност
• Отговорно отношение към поставените задачи
• Организираност и спазване на срокове
• Способност за организиране на работата по приоритети
• Готовност за работа на смени
• Умения в управлението на ръчен стакер (предимство)
Отговорности:
• Зарежда с материали работните центрове в производствената зона, спазвайки процедурите на компанията.
• Отговаря за правилната експлоатация на повереният му инвентар както на фирмата, така и на клиента
• Разпределение и подготвяне на дневните необходими материали към отдел Производство
• Окомплектоване и подготовка на стоката за експедиция
• Спазване на законовите изисквания, политиките и процедурите свързани със сигурност, здраве и безопасност при работа
• Изпълнява и други задачи, свързани с длъжността, конкретно възложени му от ръководството на предприятието
Ние ви предлагаме :
• Постоянен трудов договор
• Конкурентно възнаграждение
• Въвеждащо обучение
• Пет дневна работна седмица – три смени - първа, втора и редовна.
• Транспорт
• Безплатна храна
• Стриктно спазване на законите: изплащане на извънреден труд, почивка на национални празници
Работното място е в гр.Пловдив , кв.Коматево .
Държим на добрата атмосфера, коректно отношение и съвестно изпълнение на задълженията, както от служителите, така и от работодателя.
Нашата компания ви предлага да станете част от един напълно нов подход и модел на работа.
team BULDE

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм