Запойчик

Ф-ма "Минипулс"ООД е компания с над 20 годишна традиция, която произвежда електронни платки и електронни системи. Поради увеличаване на производството, търсим да назначим служител на длъжност : ЗАПОЙЧИК.
Отговорности:
- запояване и ревизия на платки с поялник - основна дейност
- насищане на платки с електронни елементи при стриктно спазване на дадените инструкции за работа
- разчитане на документацията съпътстваща изпълнението на възложената дейност
- подготовка на материали и друга ръчна монтажна работа - сглобяване на изделия
- тестване на готови изделия
- окачествяване и опаковане на готовата продукция
Изисквания към кандидата:
- средно образование със специалност "Електроника" или друга подходяща
- възможност за работа - редовна смяна
- опит на длъжност "Запойчик"
- сръчност и желание за придобиване на нови знания и умения
- готовност за динамична работа в екип
Предлагаме:
- вътрешно фирмено обучение
- постоянна работа при петдневна работна седмица
- трудов договор и осигуряване на реалния доход
- Заплата, съизмерима с реалните възможности на кандидата
Фабриката се намира в индустриалната зона на ЖК Тракия, на територията на бившия ЗЗУ - виж картата. Адресът е в рамките на града и е удобно да се ползва градския транспорт - автобуси №18, 24 и 44.
Ако проявявате интерес към посочената длъжност, моля изпратете автобиография със снимка чрез бутон "Кандидатствай по тази обява" или представете документите си на място. Документите ще бъдат разгледани конфиденциално и в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство