ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ СВЕТЛИНА ЕООД logo

ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР

Образователна група „Светлина“ е основана през 1999 година от Веселина Радкова. Тя е първата образователна институция за холистично обучение в България.  Групата включва - верига частни ясли и детски градини, иновативно основно училище и първата частна професионална гимназия по дигитални умения в България “СофтУни Светлина”, лицензирани от Министерство на образованието.„Светлина” е член на Световната верига училища „Образование 3000” (под егидата на „Юнеско“), на Българската асоциация на частните училища, на „Асоциация на Кеймбридж училищата в България“, както и на проекта за дигитално образование на Университета Станфорд - Digital Media Academy.Като допълнителни образователни услуги, групата включва пространството за неформално образование „Фабрика за мечти“, онлайн портал за родители и специалисти Pedagogika.bg, платформа за онлайн образование „Едуталентс“ - eduatalents.me, инкубатор за учители, училище за родители, както и фондация за подкрепа на деца с таланти "Бъдеще в Светлина", която развива дейности в полза на деца, родители и общности в хуманитарно-холистичен характер.

Образователна група „Светлина“ дава своето начало през 1999г. с първата образователна институция за холистично обучение в България, лицензирано от Министерство на образованието на Република България. Групата включва - Основно училище “Светлина”, верига детски ясли и детски градини „Светлина“, Първата частна лицензирана гимназия за IТ и дигитални умения в България – “СофтУни Светлина”. Като допълнителни образователни услуги, групата включва пространството за неформално образование „Фабрика за мечти“, онлайн портал за родители и специалисти Pedagogika bg, платформа за онлайн образование „Еду талентс“, инкубатор за учители, училище за родители както и фондация за подкрепа на деца с таланти и фондация "Бъдеще за Светлина", която развива дейности в полза на деца, родители и общности в хуманитарно-холистичен характер.
„Светлина ” е член на Световната верига училища „ОБРАЗОВАНИЕ 3000”, образователна система под егидата на „Юнеско“, на Българската асоциация на частните училища, на „Асоциация на Кеймбридж училищата в България“, както и на проекта за дигитално образование на Университета Станфорд - Digital Media Academy.
За екипа на ЧОУ „Светлина“ търсим мотивирани и креативни хора, които да продължат кариерното си развитие на позиция:
Основни задължения:
Подготовка на документация за МОН, РУО, РЗИ;
Попълване и подаване на данни в НЕИСПУО;
Извършва рутинни проверки на изпълнения на задълженията на екипа, свързани с дневен режим, вътрешен ред, хигиена и др., дейности по спазване на политиките на Светлина;
Извършва рутинни проверки на изпълнението на задълженията на подизпълнители;
Прави регулярна проверка за коректно попълване на таблици и отчети от колегите и спазването на поставените срокове, дава своевременна обратна връзка на Директора;
Организира извънкласни мероприятия за децата, в това число организация на транспорт;
Изготвяне на дипломи, удостоверени и т.н.;
Подготовка на документация за НВО, ДЗИ, олимпиади и различни проекти;
Други административни дейности, произлизащи от длъжността
Изисквания към кандидатите:
Завършено висше образование степен „бакалавър“ или „магистър“ в подходяща специалност;
Компютърна грамотност /Интернет; Microsoft Office; Инструменти на Google; умения за работа с различни образователни платформи за дистанционно обучение/;
Отговорност, организационни умения и желание за професионално развитие;
Умения за вземане на решения;
Добро владеене на английски език - счита се за предимство.
Личностни качества:
Амбициозна, комуникативна и заредена с оптимизъм личност;
Желание и стремеж за усъвършенстване и развитие;
Висока отговорност, професионализъм и коректност;
Организирана личност, която умее да спазвате срокове и да поставя приоритети в работата си;
Гъвкавост, креативност и инициативност;
Бърза мисъл и умения за работа с цифри и документи;
Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
Отлични условия за работа в креативна и предразполагаща среда;
Въвеждащо обучение и постоянни възможности за повишаване на квалификацията;
Сплотен и млад екип от професионалисти, подпомагащи вписването Ви в училищната организация;
Свобода и възможност за взимане на решения;
Възможност за изява и реализиране на свежите Ви идеи;
Обучения за професионално и личностно развитие;
Добро възнаграждение;

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности