ВОДАЧ НА МОТОКАР

"Топливо" АД е търговско дружество с 70-годишна история, част от групата на Синергон Холдинг. Дългогодишният опит и пазарно присъствие, в успешна комбинация с амбициозен екип от специалисти, са гарант за успеха на компанията.Добре разработена мрежа от магазини и складове осигурява на "Топливо" АД сериозно предимство на пазара за строителни и отоплителни материали.

"Топливо" АД е търговско дружество със 70-годишна история, част от групата на Синергон Холдинг. Дългогодишният опит и пазарно присъствие, в успешна комбинация с амбициозен екип от специалисти, са гарант за успеха на компанията. Добре разработена мрежа от магазини и складове осигурява на дружеството сериозно предимство на пазара за строителни и отоплителни материали.
Дружеството търси да назначи в град Пловдив:
ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва товаро-разтоварна дейност в склада за строителни и отоплителни материали;
• Организира транспортирането, подреждането и комплектоването на стоки и материали;
• Разтоварва и подрежда стоката в склада с цел нейното правилно опазване;
• Следи за състоянието на съхраняваните стоки и материали и прави предложения при възникнали проблеми;
• При обработка на товарите спазва правилата за безопасни и здравословни условия на труд и противопожарните правила;
• Участва при извършването на инвентаризации в склада;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността, като обща работа в склада, консултиране на клиентите;
• Материална отговорност за настъпили вреди, неопазване на товарите или при установяване на липси;
• Носи отговорност за правилната експлоатация на мотокара.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование;
• Правоспособност за водач на електро и мотокари;
• Висока мотивация и желание за работа в екип;
• Отговорност и лоялност.
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Да бъдете част от компания с национална структура изграждаща дългосрочни взаимоотношения със своите служители;
• Изградени стандарти и правила на работа;
• Конкурентно и навременно възнаграждение;
• Добра работна обстановка.
За повече информация +359 885 918 027 Гергана Любенова
АКО НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПРЕДСТАВЛЯВА ИНТЕРЕС КАНДИДАТСТВАЙ СЕГА!
Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби