ВОДАЧ, МОТОКАР

Винербергер ЕООД е дъщерно дружество на австрийския концерн Wienerberger AG - най–големият производител на тухли в световен мащаб, с 200 завода в 30 държави в Европа, Северна Америка и Азия.
През 2007 г. Винербергер ЕООД пусна в експлоатация най-модерния керамичен завод на Балканите и един от най-модерните в цялата група на Винербергер с пълна автоматизация и роботизация на производството. Предприятието се намира в гр. Луковит и отговаря на последните стандарти за енергийна ефективност, опазване на околната среда и здравословни и безопасни условия на труд. За нашия екип търсим:
Отговорности:
- проверява състоянието на мотокара преди започване на работа /изправност на кормилно управление, спирачки, хидравлична система, звукови и светлинни сигнали, товарозахватни приспособления/
- управлява мотокара при товарене, транспортиране и разтоварване на готова продукция
- подрежда готовата продукция на складовите площи по предварително зададен план
- зарежда производствената линия с опаковъчни материали /палети, фолио/
- при нужда довършва опаковането на палетите
- активно участва в работите по поддръжка и обслужване на транспортните линии
- подпомага Началник смяна при отстраняване на производствени аварии и технологични прекъсвания
- след приключване на работната смяна зарежда мотокара с гориво и го почиства
Изисквания:
-средно образование
-валидно свидетелство за правоспособност за управление на мотокар – задължително
-професионален опит – минимум 1 година
Ако отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разглеждани конфиденциално, а информацията от тях е защитена съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Луковит

Шофьори, Куриери