Въоръжен Охранител

Няма описание

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За своя екип в момента търсим:

Основни отговорности:

  • Следи и проверява всички влизащи и напускащи обекта лица;

  • Наблюдава камерите в обекта, следи и докладва при нередности;

  • Посреща външни посетители, когато е необходимо;

  • Охранява ценни пратки и товари.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;

  • Работен режим - дневна,нощна смяна, два дни почивка;

  • Работно облекло и инвентар необходим за изпълняване на длъжността;

  • Въвеждащо обучение;

  • Работа в стабилна организация;

  • Коректност и спазване на договорните условия

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Опит на сходна позиция;

  • Завършено средно образование;

  • Завършен курс за боравене с огнестрелно оръжие;

  • Завършен курс за охранител;

  • Курс за инкасо дейност;

  • Лична мотивация за работа;

  • Отговорност и лоялност при изпълнение на задачите.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт персонал притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019

June 10th, 2022

Пловдив

Сигурност и Охрана