УПРАВИТЕЛ ЗА ЗАВЕДЕНИЕ

Пловдив

Итали Food & Wine гр. Пловдив ул. Брезовско щосе 127 търси да назначи УПРАВИТЕЛ – мотивирана личност с амбиции за кариерно развитие и разработване на ново заведение . Заведението предлага европейска кухня и селекция от подбрани вина. Обектът е отворил врати след мащабен ремонт, нова концепция и визия.
Телефон за връзка: 088 654 6384
Предлагаме:
• Кариера в бързо развиваща се компания с дългогодишна история
• Работа на трудов договор с осигуровки, поети от работодателя
• Добри условия на труд в екип от млади хора и приятна атмосфера
• Конкурентно и сигурно заплащане спрямо опита и уменията на кандидата
Основни Отговорности:
•Организира посрещането, настаняването, обслужването и изпращането на клиентите на заведението .
• Планира, организира, координира и контролира цялостната дейност на обекта
• Участва в заявяването, приемането и въвеждане на стока
• Организира и ръководи провеждането на рождени дни, партита и събития.
• Гарантира спазването на фирмените стандарти
• Изгражда екип от служители в заведението чрез наемане, обучение, оценяване, мотивиране и полагане на грижи за тяхното развитие
• Изготвя и утвърждава графиците за работа на персонала в обекта.
• Провежда инструкции на персонала, свързани със ЗЗБУТ, РИОКОЗ, БАБХ, НАССР,НАП.
Изисквания:
• Предишен опит в ръководенето и управлението на екип в сферата на ресторантьорството
• Способност за работа в динамични условия
• Познания върху принципите на обслужване на клиенти
• Организационни умения
• Умения за изграждане, ръководене и мотивиране на екип
Ако се интересувате от позицията, моля кандидатствайте по тази обява като изпратите автобиография и снимка. Моля не забравяйте да оставите телефон за обратна връзка.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби