Управител на заведение за бързо хранене

Фирма търси да назначи за стартиращ проект Управител на заведение за бързо хранене
Намира се по продължението на бул. "Димитър Талев" в кв. Кичук Париж, посока Марково, в близост до Овощарския институт.
Сградата е в чертите на града, до спирка на автобуси № 7 и № 113 на градския транспорт.
Работно време - от 10:00 до 20:00 часа
Ако сте амбициозна, инициативна и отговорна личност, способна да организира и планира работата си, ще се радваме да станете част от нашия екип!
Изисквания към кандидата:
- да организира и координира цялостно работата в заведението;
- да проявява инициатива и гъвкавост при решаване на трудови казуси;
- да прави и съблюдава работните графици на персонала;
- да организира, ръководи и отговаря за воденето на цялата документация в заведението;
- да контролира спазването на изискванията за работа с касови апарати и издаваните касови бележки;
- добра комуникативност и любезно отношение към клиента;
- отговорност за качеството на издаваната продукция;
- спазване на санитарно-хигиенните условия на работа;
- поддържане и правилно експлоатиране на оборудването в заведението;
- реализиране на задачите, възложени от мениджмънта
Бихме счели за предимство:
- Опит на управленска позиция
- Стаж и интереси в сферата на ресторантьорството и туризма
- Висока работна дисциплина
- Умения за изграждане и управление на екипи
- Устойчивост при стресови ситуации
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Коректно отношение
Ще очакваме автобиографии на български език от сериозни кандидати с необходимия опит, отговарящи на посочените изисквания за заемане на длъжността.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД и Общия Регламент за защита на данните.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности