Уеб програмист

Няма описание

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим мотивирани служители на позицията Уеб програмист за офиса ни в град Варна.
Ние ще Ви предложим:
- От 3000 лв. – 4000 лв. месечно възнаграждение;
- Много добри условия на труд;
- Коректност, дългосрочна заетост и работа на трудов договор;
- Работа в екип от високо мотивирани специалисти;
- Възможност за развитие.
Изисквания:
- Висше образование по специалността;
- Опит в работата с Delphi и Java и практика в програмирането най-малко 3 години;
- Познания в програмирането на C# и PHP;
- Владеене на английски език;
- Предишен професионален опит като администратор на уеб сайт или онлайн магазин на WordPress, Open Cart, PrestaShop, Magento или на подобни платформи или CMS системи;
- Готовност за разработване на креативни и иновативни решения в програмирането;
- Проактивност, инициативност и нагласа за даване на предложения за решение;
- Желание за развитие в ИТ сферата – програмиране, поддръжка на софтуерни програми на локално и международно ниво.
Отговорности:
- Разработва и поддържа програмни продукти и бази данни;
- Избира и съставя точните алгоритми за програмиране, тестване, отстраняване на грешки;
- Разработва програмни решения въз основа на текущи задания и отговаря за реализацията и проследяването им;
- Участва във внедряването на програмните продукти и отстраняването на възникнали проблеми.
Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и актуална снимка за позицията.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби