Trade marketing expert

Сладкарската Корпорация "ROSHEN" (Украйна, гр. Киев) е един от най-големите производители в света на сладкарски изделия. В световната класация "Candy Industry TOP 100" ("100 най-големи в сладкарския бизнес") компанията заема място в TOP-20. "ROSHEN" произвежда повече от 350 сладкарски изделия: шоколад, шоколадови бонбони, карамелажни и желирани бонбони, бисквити, рула и сухи пасти, вафли. Общият обем на производство надвишава 450 000 тона за година. Годишният оборот е около 1 милиарда долара. Продуктите на компанията се продават в повече от 50 держави."Рошен България" ЕООД се занимава с официален внос и продажба на украински шоколадови и захарни изделия на марката "ROSHEN" в Република България

ЗА КОМПАНИЯТА
"Рошен България" ЕООД е официален вносител на захарни изделия с марка "ROSHEN" в Република България. Компанията стартира своята дейност в България през 2015г. като към днешна дата работи със всички големи и малки вериги магазини, над 10 000 търговски обекта в цялата страна и над 70 души екип.
Сладкарска Корпорация "ROSHEN" е един от най-големите производители в света на сладкарски изделия. В световната класация "Candy Industry TOP 100" ("100 най-големи в сладкарския бизнес") компанията заема място в TOP-25. "ROSHEN" произвежда повече от 350 сладкарски изделия: шоколад, шоколадови бонбони, карамелажни и желирани бонбони, бисквити, рула и сухи пасти, вафли. Общият обем на производството надвишава 450 000 тона за година. Годишният оборот е около 1 милиарда долара. Продуктите на компанията се продават в повече от 55 държави.
Екипа на "Рошен България" Ви предлагаме възможност да се присъедините към нас на позиция:
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
- Събиране, обработка и анализ на пазарни данни (данни от проучвания и мониторинг на пазара) от външни и вътрешни източници;
- Планиране и реализиране на трейд маркетинговите дейности;
- Контролиране на изпълнението на трейд маркетинговия бюджет;
- Анализ на продажбите по канали, групи стоки, търговски обекти и търсене на начини за повишаване на ефективността;
- Администриране на процесите за провеждане на промоционални активности;
- Анализ на ефективността на маркетинговите активности;
- Анализ на ефективността на рекламно търговско оборудване;
- Анализ и прогнозиране на продажбите;
- Разработване и организация на производство на POS материали;
- Брифиране и работа с маркетингови агенции;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит и познания в сектора на бързооборотните стоки, познания за принципите на работа, законодателството и нормативните изисквания в промотирането на бързооборотни стоки;
- Добри познания в областта на маркетинга - маркетингови техники, стратегии за развитие, техники и методи за продажба.
- Умения за управление на бюджети и планиране на маркетингови активности;
- Висока компютърна грамотност, отлични умения за работа с Excel, PowerPoint, Outlook;
- Умения за планиране и организиране на работните задачи;
- Добри презентационни умения, бизнес етикет и кореспонденция;
- Добро ниво на владеене на Английски език . Предимство би било владеенето на Руски език.
- Висше образование в сферата на Маркетинг, Мениджмънт, Стопанско управление, Бизнес администрация;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Възможност за професионално развитие в утвърдена търговска компания с доказани стандарти на работа;
- Програма за обучение и развитие на Вашите умения за реализиране на пълния Ви потенциал;
- Конкурентно възнаграждение, подкрепящо доброто представяне;
- Атрактивни социални придобивки, сред които ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, карта за спорт на преференциални цени и др.;
- Програма за кариерно израстване в компанията;
Позицията е подходяща за кандидати с опит в сектора на бързооборотните стоки, които имат познания за различни маркетингови инструменти, познаване на съвременните търговски практики, силни аналитични умения и висока техническа грамотност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби