Тийм Лидер Строителен Мениджмънт

УниKредит Булбанк е част от УниКредит - една от най-големите европейски финансови групи с банкова дейност в 14 европейски страни, международно присъствие в 32 държави и над 150 000 служители. Банката обслужва над един милион граждани и домакинства, частни клиенти, малки и средни предприятия, големи местни и международни компании. УниКредит Булбанк притежава една от най-широките клонови мрежи в България с около 175 филиала и близо 3 800 служители. Ние сме номер едно на пазара в Корпоративно, Инвестиционно и Частно банкиране и сред основните банки в Банкиране за граждани и домакинства. Банката е печелила многобройни престижни награди за дейността си, а клиентската удовлетвореност е основният двигател на организацията. В основата на нашите ценности е почтеността като условие за устойчиво развитие и създаването на стойност за колегите, клиентите и доставчиците, инвеститорите и местните общности.

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.

Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.

Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.

Основните отговорности за позицията са да:

  • Организира, планира и координира работата на „Строителен мениджмънт“ в изпълнението на инвестиционните инициативи на Банката при определени бюджетни рамки и срокове;

  • Проучва съществуващата функционална организация на работното пространство и предлага оптимизации;

  • Проучва и анализира техническото състояние на сгради и помещения, предлагани на Банката;

  • Отговаря за спазването на всички технически, нормативни и вътрешни изисквания при проектирането, изграждането и поддръжката на обектите, договорните условия, сроковете и бюджетните рамки;

  • Разработва всички необходими справки и отчети за състоянието на инвестиционните обекти, в съответствие с компетенциите му;

  • Участва в разработването на поименния списък и бюджетирането на средства за инвестиционните обекти.

Подходящите кандидати имат:

  • Висше образование – Архитектура, ПГС/ССС;

  • Мениджърски опит;

  • Отлично владеене на английски език;

  • Компютърна грамотност –MS Office, AutoCad;

  • Умения за работа с хора и екипи, отлични комуникативни умения.

Детайли за кандидатстване:

  • Месторабота: България, гр. София;

  • Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни.

Коледна Заплата

25 дни
отпуск

Кредити при преференциални условия

Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот

Лятна
заплата

Отпуск за рождения ти ден

Почивни
станции

MultiSport/SportPass карти и обновени фитнес зали в централата ни

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности