Пенджакова, Хвърчилков and Чанлиева-2009 logo

Терапевт (козметик) лазерна епилация

Няма описание

Лазерно-естетичен център ИРИДА в гр. София, жк Дружба, Цариградски комплекс, търси да назначи на постоянен трудов договор терапевт/козметик за процедура лазерна епилация.
Изисквания към кандидатите:
- Интерес и/или познания в сферата на апаратните естетични процедури
- Умения за работа в екип
- Възприемчивост и желание за обучение и развитие
- Комуникативна, позитивна и усмихната личност
- Отговорност, инициативност и организираност в работата
- Находчивост и умение за осъществяване на директни продажби
Отговорности:
- Спазване на работното време, вътрешните правила и график
- Стриктно изпълняване на процедурите по протокол
- Отговорно, коректно и индивидуално отношение към всеки клиент
- Грижа за апаратурата и работното място
- Предлагане на настоящи промоции и услуги към клиентите
Компанията предлага:
- Постоянен трудов договор с реални осигуровки
- Възможност за кариерно развитие - дългосрочна работа
- Работа в идеални условия и подбран екип
- Задължително обучение с най-висок клас лазерен апарат и сертификат
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за бонуси и допълнително възнаграждение
- Работно време на смени с предварително изготвен месечен график
Ако проявявате интерес към посочената позиция, моля да изпратете вашата актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидати с образование Медицински козметик и/или Медицина, както и такива с предишен опит на сходна позиция са с предимство.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби