ТЕХНОЛОГ-ПРОГРАМИСТ - CNC СТРУГОВЕ

Фирма"СЕЙДЖ ТЕХНОЛОДЖИС" ООД е с основна дейност производство на въоръжение и боеприпаси. Във връзка с разширяване на дейността си, предлага свободно работно място за ТЕХНОЛОГ-ПРОГРАМИСТ - CNC СТРУГОВЕ
Основни задължения и отговорности
- Изготвя програми за CNC СТРУГОВЕ
- Изготвяне на технологична документация за производството на детайли и приспособления
- Определяне на нормовремената на детайлите.
- Определяне на необходимите ресурси за производството на детайлите- материали, инструменти , оборудване и др.
- Участва в проекти за развойна дейност;
- Работа с CAD-CAM продукти.
Изисквания към кандидатите
- Висше техническо образование
- Задълбочени познания в областта измервателните средства, металознанието, покритие на материалите ,металорежещи машини/ CNC СТРУГОВЕ/,
- Практически опит на подобна позиция в производствено предприятие е с предимство.
- Инициативност, гъвкавост, способност за работа в екип
- Владеене на английски език на работно ниво
Нашите предложения:
-Отлични условия на труд;
-Изрядни трудово-правни взаимоотношения, трудов договор с пълно осигуряване
-Коректно и конкурентно за бранша заплащане,.
- Безплатен транспорт по установени маршрути
Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка като използвате формата за кандидатстване на Jobs.bg. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство