ТЕХНОЛОГ - ОПЕРАТОР

Няма описание

Фирма "Парти Дринкс" ЕООД, Завод за безалкохолни напитки "Парти дринкс" обявява свободно работно място за длъжността: Технолог-оператор
Завода се намира на 10 км от гр.Пловдив
ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
* Подготвя сиропите, необходими за бутилиращите линии по асортимент и количество, определени за деня;
* Отговаря за точното дозиране на материалите, тяхното последователно влагане и стриктно спазва технологичните инструкции за приготвяне на различните асортименти;
* Отговаря за правилното съхранение на сиропите;
* Работи с технологичното оборудване в сиропното отделение и спазва всички санитарни изисквания за работа в него;
* Извършва профилактики на машини и оборудване
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
*Образование - средно
*Желание за работа и усвояване на нови знания и умения
*Умение за работа в екип
*Предишен опит на същата или сходна позиция ще се счита за предимство
*Възможност за работа на смени.
*Възможност за пътуване до работно място със собствен транспорт
Ние предлагаме:
- Атрактивна месечна заплата
- Допълнително заплащане под формата на бонус, обвързано с постигнатите резултати
- Възможността да бъдете част от екипа на една модерна, съвременна и бързоразвиваща се компания
- Работа на смени: 1-ва смяна - от 06:00 ч. до 15:00 ч.; 2-ра смяна - от 15:00 ч. до 24:00 ч.
- Обучение на работното място
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография придружена с актуална снимка като кандидатствате по тази обява. С кандидатстването се съгласявате Вашите данни да бъдат използвани за целите на подбора.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство