ТЕХНОЛОГ, ОБЛЕКЛО

     Pelintex Bulgaria, част от френската Pelintex Group, е ново поколение модна платформа, предлагаща широк спектър от услуги свързани с модата – от разработване на изцяло нови изделия до възможности за цялостно производство.
Компанията устойчиво налага европейски бизнес практики и условия на работа на българския пазар, надминаващи установените очаквания и стереотипи.

Основана в гр. Русе, България през 2014-та година, фирмата работи със селектирани клиенти от висок клас, основно за износ към френския пазар. Разработва и изпълнява както мъжко, така и дамско връхно облекло.
Във връзка с разрастването на дейността на фирмата и увеличаването на обема от работа, търсим да подкрепим нашия екип с колега на позиция:

Описание на длъжността:

Определяне на технически детайли и технологична последователност при изработка на модели мъжко и дамско облекло.

Основни отговорности:

  • Следене и отработване на постъпващи имейли, свързани с технологичната разработка

  • Съвместно разработването на зададен модел, заедно с моделиер-конструктор, свързано с уточняване на предварителни параметри, решаване на технологични проблеми

  • Разработване на технологична карта за производството на модела

  • Проследяване и контрол на процеса по изработка на модела

  • Координиране на работния процес с отговорник по развитието на продукта

  • Одобряване на предпроизводствена мостра на подизпълнители/мострено звено

  • Участие в командировки извън града/страната при необходимост

Изисквания за длъжността:

  • Подходящо техническо образование, свързано с производството на облекла

  • Професионален опит на същата или подобна позиция

  • Компютърна грамотност

  • Възможност за работа с MS Office пакет

Фирмата предлага:

  • Шанс да работите в бързоразвиваща се международна компания

  • Приятелска атмосфера

  • Безсрочен трудов договор с пълни осигуровки

  • Мотивиращо заплащане

  • Работно време: Понеделник – Петък/08:00 – 17:00 ч./

  • Ваучери за храна

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

*Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Пелентекс България“ ЕООД, действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности