Технолог

Няма описание

Пловдив

Искате ли да работите в успешна и динамично развиваща се фирма, която произвежда изцяло натурални и екологично чисти продукти? С цел разширяване на производствения капацитет, Cupffee Ltd. търси да назначи служители на позиция "Технолог". Производственият процес е непрекъснат.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Условия на труд отговарящи на всички европейски изисквания;
- Високо и мотивиращо заплащане;
- Периодични професионални обучения;
- Работа с млад и амбициозен екип в динамично развиваща се, международна структура;
- Възможност за професионално развитие;
ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ ПОЗИЦИЯТА:
- Контролира спазването на технологията на производство­то и работата на оборудването, инструментите, екипировката и при­способленията;
- Участва при анализиране на качеството на продукцията;
- Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка;
- Организира осигуряването на материали, заготовки и де­тайли;
- Участва при обучението и повишаването на квалификацията на работниците и служителите при усвояване на нови техника и тех­нология;
- Анализира разхода на суровини и материали и съответстви­ето им с технологичната документация;
- Работа с ERP система;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Отговаря за състоянието на действащите правила, норми и инструкции по технологията на производството;
- Отговаря за безопасността на труда и противопожарната безопасност при технологичните процеси на производството.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Образование: висше технологично с образователно-квалификационна степен „магистър" или „бакалавър";
- Отлично познаване на системите за управление на качеството;
- Опит в работата с ERP система ще се счита за предимство;
- Друга квалификация: работа с компютър и добро владеене на английски език.
Възможност за работа на смени.
Стриктното спазване на изискванията за работното облекло и лични предпазни средства е задължително!
Ако сте мотивирани, с желание за работа и искате да бъдете част от нашия екип, изпратете ни вашето CV. Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Документите Ви, ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство