ТЕХНОЛОГ

„АЛФА МАРКЕТ БЪЛГАРИЯ“ АД е една от основните компании в страната, която се занимава с управление на недвижими имоти. Основният продукт „Търговски центрове Енигма“, осигурява на своите партньори възможност за наемане на търговски и складови площи в търговски паркове, стокови тържища в цялата страна. Дружеството е създадено през 2006г. и разполага с офиси в София и всички по-големи градове в страната.
Водени от амбицията си да надграждаме и развиваме материалните си бази, работейки максимално близо до своите партньори и да предлагаме повече и по-качествени услуги, търсим човек с технически знания в сферата на сградоустройство, който иска да реализира себе си с помощта на мениджърския екип.
Отговорности:
•Да подготвяте технически задания и всичко необходимо свързано това- проучвания, проектиране, изграждане, поддържане, реконструкция и ремонт на сгради и системите в тях.
• Да изработвате технологични схеми, чертежи и визуализации
• Да отговаряте за спазването на технологията на дейността;
• Да провеждате изготвянето на проектна документация, изпълнението и въвеждане в експлоатация на инвестиционни проекти;
• Да участвате в подготовката и изготвянето на технически задания;
• Да осъществявате контрол на качеството при изпълнение на възложена работа;
Визията ни за нашия кандидат е Личност с:
• ЗАДЪЛЖИТЕЛНО- компютърни умения AUTOCAD, EXCEL, WORD;
• Опит на подобна позиция;
• Умения в сферата на проектиране;
• Знания в областта на технологии и системи свързани с експлоатацията и строителството на сгради;
• Желание и умения при изготвянето на проучване, идейни проекти и задания;
• Отлични комуникативни умения при работа с партньори и контрагенти;
• С чувство за отговорност и ориентиран към краен резултат;
Допълнителни изисквания:
• Висше образование в сферата на архитектура, строителство или техническо;
• Технически познания;
• Добри финансови и юридически познания в сферата на строителството (закони и наредби, ЗУТ);
• Владеене на Английски език е предимство;
Компанията предлага:
• Позиция в голяма и утвърдена компания;
• Възможност за дългосрочно професионално развитие;
• Сплотен и приятелски екип;
• Високо професионална среда;
• Много добро възнаграждение и допълнително стимулиране на база постигнати резултати.
Контакти:
тел.: 0882465697

June 10th, 2022

Сливен

Административни, Офис и Бизнес дейности