Технолог цех флексопечат

Задължения на кандидата:
- Да определя и следи за спазването на технологията за отпечатването
на произвежданите продукти.
- Да съставя технологични документи и контролира спазването им.
- Калкулира разходни норми за необходимите производствени материали и мощности;
- Осигурява технологичната документация, необходима за процеса на изработка на изделията. Поддържа архив на документацията;
- Заявява материали, консумативи и сервиз за нуждите на производствените процеси;
- Контролира качеството и количеството на продукцията, анализира и дава становище за получения брак.
- Изготвя графици за профилактика на печатните машини.
Изисквания:
- висше техническо образование;
- много добро познаване на технологиите за флексо печат на гъвкави опаковки, довършителните и облагородяващи процеси;
- компютърна грамотност (Microsoft Office);
- опит на подобна позиция минимум 2 г.
- предимство - опит във флексопечатния процес върху PE и BOPP;
-умения за добро планиране и спазване на срокове за изпълнение;
-отговорност и инициативност при изпълнение на поставените цели;
-добра компютърна грамотност и работа с Microsoft Office;
-опит в печатната индустрия.
Ние предлагаме:
Възможност за работа в динамична среда.
Възможност за обучение и професионално развитие.
Стимулиращо заплащане, обвързано с уменията и компетенциите.
Осигурен или платен транспорт.
Постоянен трудов договор с Експертпак България ЕООД

June 10th, 2022

Варна

Производство