Техник, ВиК монтажи

Фирма АСТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД е регистрирана през май 2018г. като пряк наследник на ЕТ АСТ регистрирана през 1995г. със седалище град София. Основната дейност на фирмата от 2003г. е свързана с инженеринг за сградни, битови и промишлени инсталации от тип ВиК, ОВК и Газ, като разполага с богата материална база и високо квалифициран персонал.

"АСТ ИНЖЕНЕРИНГ" е фирма с дългогодишна история, доказала своята коректност и високо ниво на качествено изпълнение в инженеринга на газови, ОВК и ВиК инсталации.
Във връзка с разрастване на фирмената дейност и реализиране на нови проекти търсим да присъединим към екипа ни:
ТЕХНИК, ВиК монтажи
ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование;
- Опит в изграждането на ВиК инсталации- мин. 1год.
- Умения за разчитане на чертежи;
- Умения за работа в екип;
- Лоялност и организираност в изпълнението на поставените задачи;
- Притежание на свидетелство за правоспособност е предимство;
- Шофьорска книжка, кат. Б.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Изграждане на нови ВиК инсталации;
- Ремонт на ВиК инсталации;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор с 6-мес. изпитателен срок;
- Отлично заплащане и дългосрочна заетост;
- Продуктово фирмено обучение, както и курсове за по-високи квалификация;
- Работа в млад динамичен и мотивиран колектив;
- Коректност от страна на работодател и оценяване на индивидуалния принос;
Моля, в случай, че прецените описаната по-горе позиция като сходна до Вашия досегашен опит и близка до желаната кариерна реализация, да ни изпратете актуална автобиография със снимка.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с избраните кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности