ТЕХНИК ТЕЛЕВИЗИЯ И ИНТЕРНЕТ

Булсатком е най-големият разпространител в България на телевизионно и мултимедийно съдържание. Над 2 000 000 българи от 700 000 домакинства в страната и чужбина достъпват услугата на Булсатком чрез андроид TV, устройства за интерактивна телевизия, приложения и сателитни приемници.Комбинираното портфолио с услуги за оптичен високо-скоростен интернет ни позиционира сред най-големите 3 компании за широколентов достъп в страната с над 170 000 клиенти.Съществуваме, за да информираме, свързваме и забавляваме клиентите си, чрез разпространение на мултимедийно съдържание!

„Булсатком” ЕООД е най – големият доставчик на платена телевизия в България и е една от най-динамично развиващите се компании на българския телекомуникационен пазар.
За Главна дирекция „Операции“, „Технически операции Зона Север“, обявяваме свободна позиция за длъжността „ТЕХНИК ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ “ за град Каварна. Бихме се радвали към нашия екип да се присъедини колега с желание за усвояване на нови знания и амбиция за професионално развитие.
Основни задължения:
• Извършва монтаж и демонтаж на интернет, ТV и телефонно оборудване при клиенти в мрежата на Оператора.
• Отстранява възникнали проблеми и аварии по мрежата и при клиенти;
• Регулярно отчита извършената работа.
Какво предлагаме:
• Възможност да се присъедините към един от най-големите работодатели в България;
• Сертификации и обучения, свързани с дейността;
• Интересна и предизвикателна работа като част от добре интегриран и динамичен екип;
• Отлични възможности за реализация и развитие;
• Отлични възможности за допълнително финансово стимулиране чрез интегрирана бонус система;
• Постоянен трудов договор и спазване на всички изисквания по кодекса на труда;
• Осигурен служебен автомобил за изпълнение на трудовите задължения.
• Приятелска работна среда.
Успешните кандидати притежават:
• Умения за работа в екип;
• Умения за работа с крайни срокове;
• Личностни качества - желание за работа, дисциплинираност, инициативност, комуникативност, ;
• Завършено средно образование;
• Умения за работа на компютър - Microsoft Office, Internet;
• Шофьорска книжка кат. „Б”;
Очакваме Вашата автобиография и снимка. Моля, посочвайте актуален адрес.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Каварна

Ремонтни и Монтажни дейности