ТЕХНИK СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ

Няма описание

„Тайгър Секюрити“ ЕООД е фирма в сферата на охранителните услуги в България. Дружеството предлага всички услуги в сферата на сигурността– комплексни охранителни услуги за корпоративни клиенти, инкасо, лична охрана, физическа охрана, охрана със СОТ.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Техническо или инженерно образование в областта на електрониката, комуникациите и информационните технологии (ще се счита за предимство);
- опит в изграждане и поддръжка на технически системи за сигурност, контрол и наблюдение(ще се счита за предимство);
- компютърна грамотност
- техническа компетентност
- умения за работа в екип
- адаптивност и гъвкавост
- шофьорска книжка
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изгражда СОТ системи, Видео наблюдение и други системи за сигурност.
- Осъществява гаранционна и извънгаранционна поддръжка на технически системи за сигурност.
- Отговаря за качествено изпълнение на монтажите.
- Извършва профилактика и тестване на техниката.
- Извършва обучение на клиентите за експлоатация на системите за сигурност.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректни трудови взаимоотношения.
- Трудов договор и осигуряване върху брутното възнаграждение.
- Фирмено облекло.
Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено с актуална снимка.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД. „Тайгър Секюрити“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
„Тайгър Секюрити“ ЕООД си запазва правото да се свърже само с преминалите предварителния подбор по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности