Техник Сгради и Съоръжения

Няма описание

Ваканционен жилищен комплекс от затворен тип yooBulgaria, търси техник с опит в поддръжката на сградни съоръжения и басейни.
КЛЮЧОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Поддържане на електрическите инсталации на сградния фонд и съоръженията в добро техническо състояние;
• Периодични инспекции и регулярна поддръжка на всички сградни инсталации и съоръжения в комплекса.
• Извършва всякакви дребни ремонти в комплекса, включително но не само електротехнически, ВиК, гипсокартон, монтажи, боядисване и др.
• Отговаря за чистотата и профилактиката на външните басейни и следи за правилното функциониране на помпи и филтри;
• Води редовен отчет за използваните препарати и за водния баланс на басейна (pH,Cl);
• Поддържа ред и хигиена на работното си място;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
• Средно специално образование, техническа специалност - електротехника, механика, автоматика или друго техническо.
• Правоспособен електротехник, III-та група за безопастност;
• Минимум 3 години опит на сходна позиция - свързана с техническа поддръжка и ремонти в сгради;
• Умения за работа в екип - да умее да изгражда коректни и ползотворни взаимоотношения с колеги и партньори;
• Организиран, акуратен и взискателен към детайлите;
• Да съумява да съчетае няколко дейности едновременно;
• Мотивация за работа. Да работи успешно под напрежение и с определени срокове;
• Правоспособност за управление на МПС, категория В - активен шофьор.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Позиция в утвърдена компания,
• Целогодишна заетост, безсрочен трудов договор и социално осигуряване
• Атрактивно възнаграждение
• Безплатен транспорт със служебен автомобил от/до гр.Варна
Моля, изпращайте автобиография (CV) с актуална снимка
Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм