ТЕХНИК

Няма описание

Във връзка с подготовката на новооткриващ се Апарт Хотел с 32 помещения в град Варна, търсим да присъединим към екипа си Техник за ЦЕЛОГОДИШНА заетост
Основни задължения:
- Поддържа в изправност съоръженията в комплекса, като следи за правилната им експлоатация;
- Ежеденевно отстранява повреди, извършва козметични, дребни поправки, ремонти и монтажи в апартаментите и общите части на хотела;
- Поддържа в отлично техническо състояние сградата и помещенията на хотела;
- Следи за изправността на предоставените му техника, инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване;
- Уведомява Управителя на хотела при невъзможност самостоятелно да отстрани възникнала повреда за предприемане на действия за организиране на ремонта с фирмите за поддръжка;
- Прави заявки за необходимите материали и консумативи;
- Спазва на нормите за безопасност при работа.
Изисквания:
- Опит на подобна позиция като техническо лице в хотел, офис или административни сгради;
- Добри познания по Ел. инсталации, ОВК и ВиК системи са предимство;
- Организираност и самостоятелност при изпълнение на задачите;
- Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
- Работа с целогодишна заетост на постоянен трудов договор;
- Коректност и надеждност в трудовите отношения;
За нас е удоволствие да Ви посрещнем в екипа си!
Ако се интересувате от нашето предложение, можете да кандидатствате за позицията
като изпратите актуална автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм