ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДИ

МПМ Хотелс е българско дружество, предлагащо управление на хотелски комплекси под собствена търговска марка.Компанията управлява хотелите: "Калина Гардън" и "Орел / Астория", намиращи се в кк Слънчев бряг; хотел: "Арсена", намиращ се в гр. Несебър; хотелите: "Гинес" ,"Спорт" и "Банско спа енд Холидейз" намиращи се в гр. Банско и хотел: "Мериан", намиращ се в кк Пампорово.

МПМ Хотелс е дружество, предлагащо управление на хотелски комплекси под собствена търговска марка в България.
За хотелски комплекс МПМ Калина гардън, КК Слънчев бряг търсим отговорни и мотивирани кандидати, които да станат част от екипът ни.
За попълване на екипа ни, обявяваме свободна позиция:
Задължения:
- Поддържане в изправност всички комуникации в хотела
- Ежедневно отстраняване на всички възникнали повреди
- Ежедневно водене на дневник за констатираните и отстранени повреди
- Дейности свързани с поддържането на сградата
ИЗИСКВАНИЯ
- Образование - минимум средно техническо образoвание
- Трудов опит във ваканционен или друг тип хотел / предимство
- Многостранни технически познания
- Сръчност
- Динамична и отговорна личност
ПРЕДЛАГАМЕ
- Редовно трудово възнаграждение
- Работа на редовна дневна смяна
- Поемане на пътни или настаняване в хотела
- Осигурена храна в работно време
Ако позицията представлява интерес за Вас и притежавате валиден документ за спасител басейн, моля изпратете ни ваша автобиография с актуална снимка.
Личните данни, които ще предоставите, попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията.
За контакт: +359 882 666 763

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм