Техник поддръжка на сгради

Няма описание

Талант Зоун ЕООД е водеща компания в областта на фасилити мениджмънта. За попълване на екипа търсим да наемем на постоянен трудов договор служител на позиция:
Техник поддръжка на сгради, гр. София, Ринг Мол, ул. "Околовръстен път" 214
Задължения:
• Поддръжка на ел. инсталации;
• Контрол, проверка и ремонт на електро съоръженията, апаратурата и елементите работещи с ниско и средно напрежение;
• Отстраняване на аварии по ВиК и ОВиК инсталациите;
• Дребни СМР;
• Поддръжка на сградния фонд;
• Работа на график, включващ и нощни смени;
Изисквания към кандидата
• Опит с ОВиК системи;
• Бързо и отговорно взимане на решения при възникване на аварии;
• Предишен опит в областта минимум 1 година;
• Висше техническо образование (Предимство);
• Умения за работа в екип;
• Компютърна грамотност;
• Активен шофьор.
Предлагаме:
• Постоянен трудов договор
• Служебен телефон
• Коректно възнаграждение от 1500лв.
Ако проявявате интерес към обявената позиция и желаете да кандидатствате, изпратете Ваша автобиография.
Всички одобрени по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери