Техник Поддръжка на сгради и съоръжения

КМП БИЛД  е отговорна фирма, създадена от инженери с опит в строително-ремонтните дейности над 10 години. Услугите, които извършваме обхващат широк спектър от дейности, включващи:- Ел. инсталации- ВИК- ОВИК услуги- Видеонаблюдение- Пожароизвестяване- Ландшафтни услуги- Зидария- Лепене на фаянс- Теракот и гранитогрес- Поставяне на двоен под и окачен таван- ПочистванеФирмата се занимава с ремонтно-строителни, довършителни и възстановителни работи, както в София, така и в цялата страна на добри цени и с високо качество.

Фирмата търси да назначи към мобилната си група техници за цялостна поддръжка на сгради и съоръжения.
Работните изисквания са да следи за правилното функциониране на сградата и нейните системи и инсталации. Нужни са знания и умения по техническа поддръжка, организиране и изпълнение на планови и аварийни ремонти.
Ние предлагаме :
- Приятна работна среда
- Фирмено обучение
- Работно облекло
- Парични премии за съвестно и адекватно изпълнение на възложените задачи
- Трудов договор
Изискванията ни към кандидатите са:
- Средно или Висше образование с техническа специалност
- ОВК и (или) Специалност по поддържане на хладилни камери
- Желание за работа в динамична среда
- шофьорска книжка кат.В
- Личен автомобил
Отговорности на длъжността
1. Носи отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и
материали;
2. Носи отговорност при установени липси на резервни части и материали,
поверени му във връзка с работата;
3. Носи отговорност при некачествено извършен ремонт или профилактика
на: 1. Парната инсталация, 2. на електрическите мрежи, машини и
съоръжения.
4. Работникът е длъжен да спазва утвърдените в предприятието правила за
здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна
безопасност;
6. При изпълнение на своите задължения работникът е длъжен да не
разпространява информация от личен характер, която би могла да накърни
личното достойнство на ръководител, магистрат или служител. Длъжен е
да не разпространява сведения, факти и информация, станала му известна
при и по повод на изпълнение на задълженията си.
Моля кандидатите, които проявяват интерес към работната позиция да изпращат своите CV-та. Ще се свържем с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности