АЙ ТИ ДАБЪЛЮ АПЛАЙАНС КОМПОНЕНТС ЕООД logo

Техник - поддръжка на производствено оборудване

Ай Ти Дабълю Аплайанс Компонентс“ ЕООД присъства на българския пазар над 14 години като специализиран производител на електромагнитни и електромеханични модули за битова техника. Продуктите на компанията намират приложение в международен мащаб за партньори като: Bosch; Whirlpool; Electrolux; Ariston; Samsung и др. Компанията е локализирана в гр. Пловдив, индустриална зона на кв. Тракия.

Във връзка с реорганизация на дейността си ITW търси да назначи:

ТЕХНИК-ПОДДРЪЖКА НА ПРОИЗВОДСТВЕНО ОБОРУДВАНЕ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Отговаря за техническата обезпеченост и безаварийната работа на машините и съоръженията в производствените участъци;

  • Осъществява контрол за правилната експлоатация на оборудването;

  • Извършва превантивна дейност за недопускане на аварии;

  • Осъществява по план текущо поддържане, основен и авариен ремонт на машините и съоръженията;

  • Диагностицира повредите на машините и предлага решения за отстраняването им;

  • Участва в планирането и провеждането на превантивна профилактика, планови и текущи ремонти на машини, поточни линии, уреди, табла, апаратура и прибори;

  • Участва при инсталиране на нови машини, оборудване и производствени мощности;

  •  Работи с техническа и производствена документация.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше или средно техническо образование;

  • Минимум 2 години професионален стаж в производствено предприятие;

  • Опит и познания по механика и пневматика

  • Опит с електротехника и електроника ще се считат за предимство, но не са задължителни;

  • Работа с техническа документация;

  • Аналитичност, инициативност, отговорност, прецизност и лоялност.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

  • Много добро възнаграждение (над средното за страната) и  условия на труд;

  • Реални осигуровки;

  • Ваучери в пълен размер;

  • Годишен бонус;

  • Актуализиране на заплатите всяка година;

  • Осигурен транспорт от Пловдив, Пазарджик и Асеновград;

  • Въвеждащо фирмено обучение;

  • Работа в международна компания и трудови отношения, които отговарят на законодателството на България;

  • Възможности за професионално развитие.

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота в рамките на града: гр. Пловдив, ж.к. Тракия, ул. "Нестор Абаджиев" № 37, телефон за информация: 0878 522 266

June 10th, 2022

Пловдив

Производство