Техник поддръжка Апарт Хотел

Няма описание

България Холидейз - ЕООД търси да назначи Техник поддръжка Апарт Хотел.
Изисквания:
- Опит и познания в обща техническа поддръжка в апарт. хотели;
- Притежава познания по - Електрически инсталации, ВиК, инсталации, бояджийство и дърводелство;
- Шофьорска книжка категория В;
- Констатира и отстранява възникнали дефекти и повреди на територията на хотела;
- Извършва ремонтни дейности на територията на хотела – електрически инсталации, Ви К, дърводелски, бояджийски;
- Отговорност и дисциплинираност;
- Стриктно изпълнение на задълженията си.
КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректност на заплащането;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Работа в отлична професионална атмосфера;
- Интензивно въвеждащо обучение;
- Възможност за професионално израстване;
- Целогодишна заетост и дългосрочен ангажимент;
- Осигурена квартира;
- Осигурен транспорт.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- автобиография;
- актуална снимка.
Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания, имате мотивация и желание за работа , моля изпратете ни подробна автобиография. Ще се радваме да станете част от нашия екип.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
ор на документи одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Разлог

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм