ТЕХНИК ПО ИЗГРАЖДАНЕ И ПОДДРЪЖКА НА СИСТЕМИ ЗА ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ, СОТ И ПОЖАРОИЗВЕСТЯВАНЕ

Няма описание

МАКСТЕЛ ООД е водеща компания в областта на проектирането и изграждането, вноса и дистрибуцията на системи за видеонаблюдение, охрана и контрол на достъпа. Доставка, поддръжка и сервиз на IT техника, банкнотоброячни и монетоброячни машини.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Опит в инсталацията и конфигурирането на аналогови и IP базирани системи за видеонаблюдение;
- Опит в инсталацията и конфигурирането на СОТ;
- Опит в инсталацията и конфигурирането на системи за контрол на достъпа;
- Средно техническо или инженерно образование в областта на електрониката, комуникациите и информационните технологии;
- Шофьорска книжка;
- Лоялност, мотивация за работа и усъвършенстване.
ПРЕДИМСТВО:
- Опит в изграждане, поддръжка и профилактика на ПОЖАРОИЗВЕСТИТЕЛНИ системи;
- Сертификат за обслужване и поддръжка на пожароизвестителни системи;
- Опит в изграждането и конфигурирането на компютърни мрежи, мрежови устройства, комутатори и рутери;
- Владеене на английски език.
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Инсталиране и поддръжка на системи за видеонаблюдение, охрана и прилежащата към тях инфраструктура;
- Диагностициране и отстраняване на хардуерни и софтуерни проблеми;
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Висока заплата плюс допълнително възнаграждение от заработката;
- Възможност за професионално развитие;
- Служебен автомобил;
- Отлична инструментална база;
- Работно облекло и лични предпазни средства;
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография на български език;
- Актуална снимка;
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, обърнете внимание, че на интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати, предоставили пълния комплект от документи!

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности