Техник охранителни системи и видеонаблюдение

Няма описание

Основната роля е свързана с поддържане и инсталиране на системи за видеонаблюдение, СОТ, Пожароизвестяване, Периметрова охрана, Бариери и системи за контрол на достъпа.
Изисквания към кандидатите:
- Опит в поддръжката, монтажа, инсталацията и конфигурирането на аналогови и IP базирани системи за видеонаблюдение – камери и видеорекордери, СОТ, системи за контрол на достъпа и бариери;
- Подходящо висше или средно образование (електроника, електротехника, автоматизация, телекомуникации, компютърни системи и мрежи);
- Свидетелство за управление на МПС кат. В, активен и отговорен шофьор;
- Готовност за чести краткотрайни пътувания за обслужване на обекти в страната;
Отговорности и задължения:
- Диагностициране и отстраняване на хардуерни и софтуерни проблеми;
- Работа с уреди и ръчни електромеханични инстументи;
Фирмата предлага:
- Възможност за професионално развитие;
- Работа в екип от професионалисти;
- Осигурен служебен транспорт;
- Служебен мобилен телефон;
- Работно облекло и лични предпазни средства;
- Надеждно оборудване за изпълнение на работата;
- Ваучери за храна;
- Много добро възнаграждение;
Условия на работа:
- Изплащане на работната заплата по банка;
- Трудов договор съобразно КТ;
- Социален пакет и допълнителни плащания като годишен бонус, бонуси по определени дати и други;
Работното място се намира в град София.
Необходими документи за кандидатстване:
- Автобиография на български език;
- Мотивационно писмо на български език;
- Актуална снимка;
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, обърнете внимание, че на интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати, предоставили пълния комплект от документи!

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана