Техник, монтажник на системи и инсталации

Това, което правим вече повече от 11 години и към което се стремим е да произвеждаме и внедряваме все повече нови технологии в бизнеса и домовете на хората. Технологичният напредък е неизбежен и със сигурност няма да подмине България. Нашата цел е да изпреварим събитията и нещата да тръгнат от тук към света, а не обратното.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изграждане на електроинсталации:ел.табла,окабеляване,монтаж на крайни устройства.
- Изграждане на системи за сигурност:видеонаблюдение,алармени системи,контрол на
достъп,пожароизвестителни системи,паркинг системи и др.
- Изграждане на автоматизация на домове и сгради:smart home,DMS,BMS.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Подходящо електротехническо образование;
- Опит в областта на изграждане на електроинсталации, системи за сигурност (видеонаблюдение, контрол на достъп, пожароизвесттяване, алармени системи и др.) е препоръчителен.
- Възможност за извънреден труд и командировки в страната
- Шофьорска книжка е предимство
- Възможност за работа в динамична среда;
- Лоялност;
- Отговорност;
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА :
- Стартова месечна заплата до 2500лв.
- Постоянна работа на пълен работен ден;
- Петдневна работна седмица;
- Събота, неделя и официални празници – почивни дни;
- 20 дни платен годишен отпуск;
- Фирмено обучение;
- Коректно отношение и комфортна работна атмосфера;
- Трудов договор;
- Работно облекло и лични предпазни средства;
- Служебен автомобил;
- Възможности за издигане в йерархията.
При интерес към описаната длъжност, моля да приложите автобиография с актуален телефон,снимка и електронна поща.
Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности