ТЕХНИК МОНТАЖ И СЕРВИЗНА ДЕЙНОСТ

Хидро-Хикс-България ООД е международна компания, специализирана в пречистването на питейни и индустриални води с 30 годишен опит.
С разширяването на дейността си търсим амбициозни и мотивирани специалисти/инженери за асемблиране и сервиз на филтри и системи за пречистване на вода, които да се присъединят към нашият разрастващ екип. Дружеството разполага със собствена производствена, складова и административна база в гр. Пловдив от 2 550 кв.м. площ.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование - техническа специалност или добри технически познания.
- Умения да работи с машини и инструменти.
- Разчитане на четежи и техническа документация.
- Шофьорска книжка и възможност за пътувания в страната.
- Желание за работа и съвестно изпълнение на задачите.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Асемблиране, сервизна дейност и пуск на системи за пречистване на вода.
- Извършване на диагностика и тестове .
- Отстраняване на проблеми възникнали по системите.
- Подмяна на резервни и износващи се части.
- Извършване на монтаж и демонтаж на системите.
ПРЕДИМСТВО:
- Средно / Висше техническо образование (машинен инженер, автоматизация, електротехника, топлотехника).
- Стаж във фирма занимаваща се с монтаж и сервиз на ОВК и ВиК оборудване.
- Опит в изграждането на тръбни разводки от ППР, ПВЦ, ПЕ.
- Опит в работата с индустриални контролери, диагностика и сервиз на промишлени системи .
- Опит в работата с помпено оборудване.
- Допълнителни квалификационни курсове и специализации.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлично възнаграждение, трудов договор и коректни взаимоотношения.
- Допълнителни бонуси за постигнати резултати.
- Кандидатите ще преминат през обучение за повишаване на квалификацията си.
- Възможност за развитие в компанията.
- Социални придобивки (лаптоп, служебен телефон и работно облекло) и отлични условия на труд.
- Служебен автомобил за осъществяване на сервизните дейности.
- Петдневна работна седмица.
- 8 часов работен ден.
- Работа в млад и динамичен екип.
- Стартово месечно възнаграждение: 1300-1400 лв. Нето
- Допълнително към заплатата ваучери за храна - 100 лв./месец
- Допълнително заплащане на командировъчни при пътуване в страната.
- Преразглеждане на трудовото възнаграждение след 6м и повишаване след обратна връзка с пряк ръководител.
Кандидати отговарящи на няколко от горните предимства, могат да разчитат на
по-висока стартова заплата.
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография и актуална снимка.
Интервю ще бъде проведено единствено с одобрените по документи кандидати.
Личните данни на кандидатите ще бъдат разглеждани под строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности