Техник-механик строителна механизация

NSR предлага на малки, средни и големи предприятия услуги свързани с подбор на персонал, обучения, атестации, оптимизация и консултации от различно бизнес естество.    Ние ще поемем отговорност за изпълнението на цялостният процес по намиране на подходящ кандидат за вашата отворена позиция. Компанията разполага със специалисти с дългогодишен опит в подбора и оценяването на кандидати, като използва традиционни и нетрадиционни начини за провеждане на интервюта. Вие ще получите качествена, бърза и професионална услуга, а кандидатите професионално отношение и кариерни насоки!Използвайки NSR- New Social Responsibility като ваш консултант за подбор на персонал, Вие можете да бъдете уверени, че всички дейности ще бъдат извършени професионално и с внимание към детайлите, което ще Ви позволи да се фокусирате към същността на вашият бизнес.  Нашата компания предоставя професионални услуги за подбор на персонал в сферите на производството и  търговската дейност. Можем да подберем за вас широк спектър от специалист от основният производствен служител до ръководител на вашата дейност, от динамичен и мотивиран търговски представител до професионален ръководител на вашата търговска дейност.Опитът ни показа, че пазара на труда има нужда от насоки и помощ към кандидатите, за да бъдат в крак с динамично развиващата се среда. Именно за това създадохме и нашата инициатива - " Успешни утре". Запознаваме безплатно с нормите, правилата и условията за правилно кандидатстване и представяне на интервюта- ученици,студенти и безработни.Компанията ни има сертифициран мотивационнен треньор и ментор по американска система.Сертифицирани лектори  за различни  обучения!

Фирма "Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД лидер в сферата за подбор на персонал, обучение и развитие на КСО, търси за свой клиент, строителна компания, отговорен и мотивиран служител за позицията на:

Техник-механик  строителна механизация

Описание на позицията:

- Планира, организира и контролира профилактичната, превантивна и аварийна поддръжка на оборудването;
- Разработва плановите графици за ремонт;
- Обезпечава машините с резервни части, консумативи и инструменти;
- Подпомага дейността на мениджър сервиз;
- Извършва директни ремонтни дейности и поддръжка по строителна механизация.

Изисквания към кандидата:

- Висше техническо образование – машинен инженер;
- Много добри познания свързани със строителна механизация;
- Опит в планирането, организирането, изпълнението и контрола на ремонтна дейност се смята за предимство;
- Владеене на английски език е голямо предимство
- Компютърни умения - MS Office.
- Шофьорска книжка кат. Б;
- Възможност за служебни пътувания в странат и в чужбина;

Други:

- Много добри организационни умения;
- Способност за работа под напрежение;
- Работа в условия на непрекъснат производствен процес;
- Енергия и мотивация за придобиване на нови знания и умения и поемане на повече отговорности в организацията.

Компанията предлага:

- Дългосрочна работа в международна компания;
- Конкурентно възнаграждение;
- Служебен автомобил;
- Обучения за повишаване на квалификацията в чужбина;
- Въвеждащо обучение и възможности за развитие.

Ако проявявате интерес към отворената работна позиция, кандидатствайте с прикачено СV.

"Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал N: 2082/19.7.2016г
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните Ви данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите на e-mail на компанията.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби